Pudełka na obrączki – na co zwrócić uwagę podczas wyboru? 0

Ślub to jeden z najważniejszych dni w życiu, dlatego każdy Pan Młody i każda Panna Młoda chce, żeby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Dotyczy to zarówno ceremonii cywilnej, jak i kościelnej, a także wesela i wielu innych kwestii. Do najistotniejszych punktów na liście z całą pewnością należy zaliczyć pudełka na obrączki. Wybór jest ogromny. Małe, duże, nowoczesne, rustykalne – które z nich wybrać? Sprawdź, na co powinnaś zwrócić uwagę przy oglądaniu kolejnych modeli.

Od szczegółu do ogółu

Przeglądając pudełka na obrączki dostępne na rynku, od razu zauważysz, że różnorodność kolorystyczna i gatunkowa jest potężna. Jedne z nich są szklane, inne drewniane, jeszcze inne wykonane są z kamienia. Każdy z rodzajów jest na swój sposób piękny i wyjątkowy, jednak musisz mieć na uwadze to, że większość z nich może nie pasować do wybranego przez Ciebie wystroju. Ma to znaczenie szczególnie przy uroczystościach silnie ukierunkowanych na konkretny styl. Przykładowo, jeżeli zdecydujesz się na ślub w stylu tradycyjnym, trzymaj się tego na każdym kroku. Do klasycznego wystroju wnętrza nie będzie pasować nowoczesne, szklane pudełko na obrączki i odwrotnie.

Jak już wspomnieliśmy, podczas planowania wesela istotna jest konsekwencja. Nie możesz zapomnieć o tej zasadzie szczególnie wtedy, gdy decydujesz się na konkretny motyw przewodni. Mogą to być inicjały Pary Młodej bądź inna forma graficzna. Jeżeli zastosujesz ją na zaproszeniach, serwetkach i winietkach, musi zaistnieć również na pudełku na obrączki.

Rustykalne pudełka na obrączki

Na przestrzeni ostatnich dwóch lat można zaobserwować wzrost zainteresowania pudełkami na obrączki wykonanymi z drewna. Towarzyszy im niepowtarzalny styl, są solidne i stosunkowo łatwo dopasować je do pozostałych elementów wystroju. Dzięki wspomnianej trwałości, tego typu rustykalne pudełka są długowieczne. Możesz więc cieszyć się nimi jeszcze wiele lat po ślubie, wspominając jednocześnie te wyjątkowe chwile.

Jeżeli marzy Ci się pudełko na obrączki z wygrawerowanym napisem, wybranym przez Ciebie i Twojego partnera, to znajdziesz je w naszym sklepie. Wykonane z drewna, zachwycają laserowo wycinanymi wzorami oraz grafiką, którą Ty wybierasz. Co więcej, ich wnętrze wypełnione jest mchem, dzięki czemu całość nabiera jeszcze więcej magii i uroku.

Podsumowanie

Wiesz już, że konsekwencja to podstawowa zasada, którą powinnaś się kierować podczas planowania ślubu i wesela. Wiesz również, że pudełko na obrączki obowiązkowo musi wpasowywać się w całokształt, biorąc przy tym pod uwagę zarówno styl, jak i motywy przewodnie. Mając na uwadze powyższe wskazówki i rady, z pewnością wybierzesz coś, co będzie perfekcyjnym zwieńczeniem całej uroczystości.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl