Poznaj ochronę ciała, której możesz zaufać! 0

Ostatnimi czasy ochrona ciała to podstawowy element codzienności. Czy to się komuś podoba, czy nie, wszyscy zobowiązani są do przestrzegania podstawowych zasad higieny i bezpieczeństwa. Rozmaite wymogi funkcjonują nie tylko ze względu na dobro ogółu, ale również w trosce o indywidualny interes każdego człowieka. Jeżeli zgadzasz się z takimi przekonaniami i chcesz maksymalnie chronić się przed wirusem, zobacz, po jakie produkty warto sięgnąć.

Ochrona ciała w formie maseczki

Podstawową formą ochrony ciała są maseczki ochronne. Zakrywają twarz połowicznie, obejmując newralgiczne miejsca, czyli nos i usta. W ten sposób drogi oddechowe zostają zabezpieczone przed wszelkimi zanieczyszczeniami, które przenoszone są drogą kropelkową. Najczęściej spotykane maseczki to te jednorazowego użytku, określane mianem chirurgicznych. Gwarantują największy stopień zabezpieczenia, ponieważ tworzą fizyczną barierę pomiędzy potencjalnym zagrożeniem a układem oddechowym. Pamiętaj jednak żeby korzystać z nich maksymalnie przez dwie godziny, a następnie wyrzucić. To niezwykle istotna kwestia, ponieważ wielokrotne korzystanie z tego typu maseczek nie gwarantuje bezpieczeństwa. Dzieje się tak za sprawą nabieranej przez nie w trakcie użytkowania wilgoci, która niweluje wspomnianą barierę.

Niezawodne przyłbice!

Kolejną ciekawą propozycją ochrony ciała jest przyłbica ochronna na twarz. Nie jest wyrobem medycznym, nie można też zastąpić nią podstawowej ochrony w postaci maseczki. Stanowi natomiast dodatkowe zabezpieczenie, zwiększając tym samym prawdopodobieństwo na uniknięcie zarażenia. Nasz sklep dysponuje dwoma rodzajami przyłbic. Różnią się przede wszystkim uchwytem podtrzymującym chroniącą twarz szybę. Pierwszy z modeli wyposażony jest w elastyczną gumkę, samoistnie dostosowującą się do rozmiarów użytkownika. Drugi typ przyłbic ma wbudowany specjalny uchwyt pozwalający na regulację wielkości. Zarówno jeden, jak i drugi rodzaj osłania twarz w całości, a także częściowo szyję, zachowując przy tym satysfakcjonujący poziom komfortu. Wbudowane w przyłbice szyby są wykonane ze sztucznego tworzywa, odpornego na różne uszkodzenia, bądź zarysowania. Możesz czyścić je przy użyciu popularnych środków dezynfekujących na bazie alkoholu. Przyłbice ochronne na twarz to jednorazowy wydatek pozwalający na długotrwałe korzystanie oraz skuteczną ochronę ciała.

Środki dezynfekujące

Niewątpliwie jedną z najczęściej spotykanych form ochrony ciała, a w szczególności dłoni przed wszelkimi wirusami, jest regularne stosowanie środków dezynfekujących. Takie środki tworzone są głównie na bazie alkoholu. W zależności od konkretnego produktu możesz stosować je w celu dezynfekcji dłoni albo przedmiotów. Pamiętaj, że mimo wszystko podstawą ochrony ciała, jest zachowanie zasad higieny.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl