Podpowiadamy, jak wybrać podziękowanie dla gości 0

Organizując, wraz ze swoją drugą połówką przyjęcie weselne, dbasz, by było niezapomniane? Nie zapomnij o najmniejszych nawet szczegółach i sprawdź, jakie zadanie spełniają podziękowania dla gości. Dlaczego i za co warto dziękować, jak zorganizować podziękowania dla najważniejszych dla Was weselników i co w związku z tym warto podarować? Podpowiadamy!

Jaka jest rola podziękowań dla gości?

Przyjęcie dopracowane w najmniejszym nawet szczególe to takie, na którym wszyscy czują się doskonale. Jeśli chcesz zadbać o samopoczucie swoich gości, zadbaj o drobne upominki dla nich. Tradycyjne ciasto, rozdawane na końcu przyjęcia to za mało. Sprawdź, jakie podziękowania dla gości warto wybrać, by sprawić im radość i pozwolić zapamiętać ten dzień na długo!

Co warto podarować gościom?

Zastanawiasz się, co może sprawić, że Wasi goście poczują się ważni i docenieni? Doskonałym wyborem będą niewielkie upominki – rozłożone na talerzykach lub obok nich, pozwolą Ci w przyjemny sposób przywitać przybyłych, jednocześnie dziękując im za obecność. Co warto podarować gościom?

Nie musicie na talerzach układać popularnych cukierków. Warto wybrać niewielkie upominki, które wpiszą się w styl wesela. Doskonałym rozwiązaniem będą personalizowane, oryginalne winietki. Drewniane serduszka lub plastry brzozy nie muszą zawierać wyłącznie imienia i nazwiska gościa. Obok może pojawić się miłe słowo albo ciekawa grafika.

Podziękowania dla najważniejszych gości

Przyjęcie weselne to także czas podziękowań najbliższym – rodzicom i dziadkom. Jakie upominki na podziękowania dla najważniejszych gości wybrać? Najlepiej takie, które nie tylko ucieszą, ale przede wszystkim wzruszą. Oczywiście warto zadbać, by ich charakter był spójny ze stylistyką wesela. Poznaj nasze propozycje.

1. Podziękowania dla rodziców

Jeśli chcecie podziękować rodzicom za wychowanie i związany z nim trud, miłość i szczęśliwe dzieciństwo, warto zdecydować się na upominek, który we wzruszającym momencie pomoże Wam wyrazić uczucia. Doskonałym rozwiązaniem będzie niebanalny prezent w formie obrazu złożonego z niewielkich serduszek, wyciętych laserowo. Precyzyjne wykończenie i możliwość pełnej personalizacji sprawią, że prezent będzie utrzymany maksymalnie w Waszym stylu.

2. Podziękowanie dla dziadków

Niemałą rolę w wychowaniu często odgrywają także dziadkowie, a więź, jaka tworzy się pomiędzy nimi a wnukami jest wyjątkowa. Właśnie dlatego im także warto uroczyście podziękować. Zastanawiasz się, jakie podziękowanie wybrać dla tak wyjątkowych gości? Zdecyduj się na obraz z drzewkiem w kształcie serduszek, na których dodatkowo pojawiają się wzruszające sentencje. Całość jest personalizowana, dzięki czemu staje się pamiątką na kolejne lata.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl