Oryginalna dekoracja stołu weselnego - poznaj nasze propozycje! 0

Ślub to wyjątkowy dzień w życiu zakochanych. Temu wydarzeniu towarzyszy najczęściej wesele, które powinno mieć odpowiednią oprawę. Bardzo ważną rolę pełni stół, który podkreśla odświętny charakter przyjęcia. Dekoracja stołu weselnego powinna być przemyślana.

Nowoczesna dekoracja stołu

Aktualne trendy ślubne pełnymi garściami czerpią z nowoczesnych rozwiązań. Tradycyjne balony są czasami nadal wybierane, ale młode pary częściej decydują się na ozdoby, które zaskoczą gości. Jeżeli jesteś na etapie planowania wesela i zastanawiasz się, jaka dekoracja stołu weselnego będzie idealna, to odpowiadamy - doskonale sprawdzi się napis wykonany z drewna. Mogą to być drewniane imiona pary młodej, ich nazwisko, inicjały, a także jakieś krótkie hasło - np. “Miłość górą!”. Dla gości można zorganizować winietki, które również wykonane są z drewna. Będą one stanowić ciekawą pamiątkę po tym pięknym wydarzeniu.

Drewniane dekoracje stołu weselnego są przede wszystkim bardzo ekologiczne. Prezentują się dobrze w zestawieniu z każdymi kwiatami i prostym obrusem oraz zastawą stołową. Również będą pasować do bardziej odważnych i wyrazistych dodatków, np. zastawy w geometryczne wzory. Warto się zdecydować na takie dekoracje, ponieważ są one klasyczne - będą wspaniale wyglądać na zdjęciach nawet za 20 lat! Do tego są jednocześnie ponadczasowe i nowoczesne. Napisy i winietki są personalizowane. Dzięki temu zyskują na unikatowości. Żadna inna para na swoim weselu nie będzie mieć takich samych.

Drewniane dodatki - jak je jeszcze wykorzystać podczas wesela?

Możliwości wykorzystania drewna podczas wesela nie sprowadzają się jedynie do dekoracji stołu weselnego. Można zamówić bardzo wiele produktów, które będą ciekawym uzupełnieniem tego ważnego wydarzenia. Popularne są drewniane podziękowania dla rodziców w formie obrazu, a także pudełeczko na obrączki. Można w nim w późniejszym czasie przechowywać pamiątki ślubne. Pary młode bardzo często decydują się także na księgę gości. Ona również może mieć drewnianą, spersonalizowaną okładkę! To doskonała pamiątka na całe życie. Poza tym z drewna można wykonać również napisy do powieszenia w oknie albo na ścianie, a także skrzynkę na koperty - wiele osób decyduje się przecież na wręczenie pięknej kartki z życzeniami nowożeńcom. Dzięki takiej skrzynce nie pogubią się one podczas weselnego zamieszania.

Drewno jest więc bardzo wdzięcznym surowcem, z którego mogą powstać niesamowite dodatki ślubne. Ograniczeniem jest jedynie wyobraźnia!

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl