Drewniane dodatki ślubne - sprawdź, jak je wykorzystać! 0

Drewno to bardzo uniwersalny i wdzięczny materiał, z którego można wykonać wiele rzeczy i dekoracji, w tym również dodatki ślubne. Jeżeli nie masz pomysłu, jak ozdobić salę weselną albo jakie upominki wręczyć gościom, to zachęcamy do przeglądu drewnianych produktów!

Dodatki ślubne - ozdoby

W tak ważnym dniu jak ślub niezwykle istotne są wszelkie dodatki, nawet te najmniejsze. Dzięki temu ten wyjątkowy czas jest odpowiednio zaakcentowany, a para młoda czuje się odświętnie. Dlatego warto przyłożyć odpowiednią ilość uwagi do dodatków ślubnych - dekoracji. Obejmują one różne grupy produktów. Doskonale prezentują się przedmioty wykonane z drewna w formie napisów. Młode pary najczęściej wybierają stojące dekoracje na stół, wiszące na ścianie, oknie albo fotościance. Pewnie zastanawiasz się, jakie napisy będą wyglądać dobrze na weselu - z powodzeniem można wykorzystać imiona nowożeńców, ich nazwisko, inicjały, niedługie hasła, czy datę ślubu. Taki drewniany dodatek ślubny można później postawić na półce w salonie. Będzie przypominać do końca życia o tym niezwykłym wydarzeniu.

Drewniane winietki

Winietki stanowią praktyczną ozdobę stołu. Dzięki nim o wiele łatwiej zapanować nad chaosem przy sadzaniu gości. Można uniknąć stresujących sytuacji, np. kiedy w rodzinie znajdują się osoby, które za sobą nie przepadają, to poprzez wcześniejsze zaplanowanie kogo gdzie ugościć, uniknie się sytuacji, że zwaśnione osoby będą skazane na swoje towarzystwo przez cały wieczór. Winietki wykonane z drewna będą doskonałym uzupełnieniem wcześniej omawianych produktów. To też świetny pomysł na prezent dla gości, na każdej sztuce można podziękować za przybycie każdemu i wspólną zabawę. To doskonały przykład drobnych dodatków ślubnych, które wspaniale wpływają na klimat podczas wesela.

Podziękowania dla rodziców i świadków

Rodzice i świadkowie to bardzo ważne postacie dla nowożeńców. Często mają ogromny wkład w planowanie i pomoc w organizacji ślubu i wesela. Zwyczajowo dziękuje się rodzicom podczas imprezy za to, a także za wychowanie i wsparcie. Każde wyrażenie wdzięczności warto zaakcentować odpowiednimi upominkami. Dlatego teraz coraz częściej wręcza się prezenty również świadkom. Doskonale sprawdzają się w tej roli statuetki wykonane z drewna, jak również drewniane obrazy. Można je dowolnie personalizować. Drewno jest ponadczasowym i klasycznym surowcem, więc takie upominki z pewnością będą stanowić ozdobę każdego domu i przypominać o ślubie oraz weselu. Takie dodatki ślubne będą cieszyć ważne dla młodej pary osoby przez bardzo długi czas.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl