Co wybrać na prezent ślubny, by zaskoczyć Państwa Młodych i gości? 0

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka. Sprawia to, że każdy pragnie uczynić ten dzień wyjątkowym. Aby było co wspominać po latach, warto dołożyć swoją cegiełkę i podarować Parze Młodej wyjątkowy prezent. Taki, który za kilkanaście lat nadal będzie przywoływał miłe wspomnienia i dobrze się kojarzył. Podpowiadamy, dlaczego warto wykonać go samodzielnie, a także czy drewniane podarki są jeszcze modne?

Prezent to coś więcej niż rzecz

Kupowanie prezentów na różne okazje często przyprawia o ból głowy. Bardzo trudno sprostać rosnącym oczekiwaniom i nadążyć za zmieniającymi się trendami. Z tego względu, gdy nie wiesz co wręczyć na prezent ślubny, najczęściej decydujesz się na… kopertę z pieniędzmi. Niestety nie ma jasnych ram, co do tego, jak wiele złotówek czy euro należy w niej umieścić. Wiadomo za to, że nikt nie chce wyjść na sknerę, a przez to na widok zaproszenia na kolejną uroczystość nie potrafimy się nim cieszyć. Można temu zaradzić w dość prosty sposób, podarowując unikalny prezent.

Pieniądze mają też to do siebie, że szybko przemijają i nikt już później nie pamięta, że dostał je od swojego weselnego gościa. Dlatego warto zadbać o interesującą oprawę, która będąc dodatkiem do gotówki, może zostać z Parą Młodą na lata. Tak będzie, jeśli włożysz je do drewnianego pudełka, zawierającego wygrawerowane specjalnie na tę okazję życzenia. Takie opakowanie z pewnością zostanie później wykorzystane przez zaradną żonę, która może w nim przechowywać kartki z życzeniami, biżuterię lub pamiątki.

Skrzynka na koperty

Jeśli jesteś świadkiem na ślubie i Twoim zadaniem jest zorganizowanie przydatnych drobiazgów, bez wątpienia wiesz już, co wybrać na prezent ślubny. Kupując i podarowując Młodej Parze ręcznie rzeźbioną skrzynkę na koperty, zadbasz o ich stylowe przechowywanie. Pudełko posiada pięknie wygrawerowany wzór oraz ozdobione jest imionami Państwa Młodych. Wykonany na klapie otwór ułatwia wrzucanie kopert do wnętrza, bez każdorazowego otwierania skrzyneczki. Po uroczystości taki podarek z pewnością znajdzie niejedno zastosowanie w domu nowożeńców. A tym samym pamiątka z tego ważnego dnia i Twoja osoba pozostaną w pamięci zakochanych na dłużej.

Wyjątkowe pudełko na obrączki

Równie interesującym pomysłem na to, co wybrać na prezent ślubny, jest ręcznie robione pudełko na obrączki. W ten elegancki sposób możesz przekazać je parze w trakcie uroczystości. Ślubny fotograf także będzie Ci wdzięczny za przygotowanie wyjątkowej oprawy. A pudełko z pewnością znajdzie swoje miejsce także po ślubie. Za każdym razem, gdy małżonka będzie wybierać biżuterię na dany dzień, przypomni sobie te miłe chwile. Taki prezent, choć niepozorny, z pewnością jest dobrym pomysłem na pozostanie w pamięci Pary Młodej na lata.

Co na prezent ślubny dla gości?

Wesele to doskonała okazja także dla Pary Młodej, która pragnie podarować swoim gościom coś małego na pamiątkę. Często jednak nie jest łatwo zdecydować, co na prezent ślubny będzie odpowiednie. I tutaj z pomocą przychodzą ręcznie robione, wyjątkowo urokliwe przedmioty wykonane z drewna. Breloczki, skrzyneczki czy winietki, które mają więcej niż jedno zastosowanie, z pewnością są też bardziej ekologicznym rozwiązaniem. Dzięki takim drobiazgom każdy zabierze cząstkę tego wyjątkowego dnia ze sobą i będzie mógł po latach przypomnieć sobie wspólnie spędzony czas.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl